Kalisz,

Dom 1668 m²

1668 metrów

Sprzedaż

Cena

3 100 000 PLN

cena za m²

1 859 PLN

 

Na sprzedaż stylowa, historyczna kamienica w ścisłym centrum Kalisza.

LOKALIZACJA: Kamienica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego, w bezpośrednim sąsiedztwie – sąd, teatr, filharmonia, poczta, bank. Doskonała lokalizacja na: mieszkania, apartamenty, przychodnię, hotel, biura.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Całkowita powierzchnia nieruchomości: 1668 m2 (1370m + 298 m piwnice).

Nieruchomość składa się z budynku głównego, oficyny, podwórka i ogrodu oraz 4 garaży.

Działka: o powierzchni 810 m2. Teren ogrodzony.  

STAN TECHNICZNY: Budynek w dobrym stanie: remont dachu przeprowadzony 3 lata temu. Ogrzewanie zależne od pomieszczenia (gazowe lub elektryczne), w niektórych pomieszczeniach do uzupełnienia, grzejniki, listwy grzejne. Gaz, prąd, woda, Internet i TV kablowa w budynku.

Budynek o powierzchni 1370 m2 plus piwnice 298 m2 ma jednego właściciela i jedną księgę wieczystą na cały budynek. Niewyodrębnione lokale. Możliwość zaadaptowania piwnicy na lokal z klimatem (stare cegły). 

Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków, nie jest pod opieką konserwatora (jako budynek), natomiast cała Aleja Wolności w Kaliszu jest ujęta jako założenie urbanistyczne (nie można wyburzać kamienic).

Budynek datowany na fasadzie na rok 1875 r – idealna propozycja dla inwestora – do zaadaptowania pod siedzibę firmy, niewielki hotel lub apartament pod wynajem z lokalami/biurami na 1szej kondygnacji.

Cena

3 100 000 PLN

powierzchnia
1668 m²
pokoje
cena m²
1 859 PLN
parking
Tak

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.