Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 85 m²

85 metrów
3 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

2 460 000 PLN

cena za m²

28 941 PLN

WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ DLA KONESERA!

Wyjątkowy apartament położony na 1 pietrze zabytkowej kamienicy w obrębie Starego Miasta – 3 kroki od Placu Zamkowego.
Układ mieszkania pozwala na dowolną aranżację.

BUDYNEK: Zabytkowa kamienica, stojąca w obrębie murów staromiejskich na Warszawskie Starym Mieście. Charakterystyczny, wolnostojący budynek z widokiem na Plac Zamkowy znajduje się dala od gwarnych ulic, w spokojnym zielonym miejscu. Kamienicę z dwóch stron otacza prywatny ogród z dużą ilością zieleni (dostępny tylko dla mieszkańców). Z trzeciej strony mieszkanie ma widok na ogród sióstr franciszkanek i mury obronne.
Wejście do budynku możliwe jest z dwóch stron – poprzez zamknięte na kod podwórko od Pl. Zamkowego lub przez przejście od ul. Piwnej.

MIESZKANIE: Jedyne mieszkanie na 1 piętrze, z 8 oknami skierowanymi w 3 strony świata. Układ mieszkania, okna w kuchni i łazience oraz dwa piony kanalizacyjne dają możliwość różnorodnej aranżacji. Pomimo, że mieszkanie jest położone w sercu Starego Miasta, to jego usytuowanie sprawia, że jest wyjątkowo słoneczne i ciche. Grube ściany budynku gwarantują wyjątkowy komfort zarówno w zimie, jak i w lecie – w okresach upałów. Brak bezpośrednich sąsiadów daje mieszkańcom poczucie prywatności.
Mieszkanie ma aż 8 dużych, stylowych okien – skierowanych 3 strony świata.
– Powierzchnia pomieszczeń: pokoje: 25,6 m2, 22,5 m2, 16,6 m2; przedpokój: 6,3m2, kuchnia: 9,4m2, łazienka 4,3m2.
– W pokojach na podłodze stary dębowy parkiet
– Instalacje: ciepła woda i centralne ogrzewanie: z sieci miejskiej. Instalacje wodno kanalizacyjne i C.O. wymienione w ostatnich latach.
Możliwość pozostawienia umeblowania.

Mieszkanie stanowi odrębną własność z KW.
Całkowity czynsz, łącznie z funduszem remontowym, wywozem śmieci i zaliczką na wodę dla dwóch osób wynosi 1026zł.

OKOLICA: Warszawskie Stare Miasto wyjątkowe miejsce, odwiedzane przez turystów i mieszkańców Warszawy przez cały rok. Zabytkowy kompleks pieczołowicie odbudowany po wojennych zniszczeniach stanowi część Światowego Dziedzictwa UNESCO. Staromiejskie zaułki, place i skwery stanowią natchnienie dla artystów, pełne uroczych restauracji, kawiarni i kolorowych sklepików. Dom stoi w w strefie o ograniczonym ruchu kołowym.

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Cena

2 460 000 PLN

powierzchnia
85 m²
piętro
1
pokoje
3
cena m²
28 941 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.