Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 19 m²

19 metrów
1 pokoje
1 piętro

Sprzedaż

Cena

299 000 PLN

cena za m²

15 737 PLN

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 19m2 na 1 piętrze przy ul. Ledóchowskiego w Wilanowie. W kompleksie Residential Coliving Platinum przy ulicy Urszuli Ledóchowskiej w Miasteczku Wilanów.

BUDYNEK: Residential Coliving PLATINUM składa się z 2 budynków, na wydzielonym terenie, z parkingiem. W skład kompleksu wchodzi budynek hotelowy z recepcją i restauracją oraz budynek z apartamentami przeznaczonymi na wynajem długoterminowy (koncept coliving).
4 – kondygnacyjne nowoczesne budynki o architekturze z charakterystycznymi dla obiektów premium oknami od podłogi do sufitu, zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Wydzielone wspólne przestrzenie do użytku najemców tworzą nowe standardy wspólnego życia i spędzania wolnego czasu. Mieszkańcy znajdą tutaj wszystko czego potrzebują by cieszyć się codziennością, pracować, uczyć się i bawić. Przestrzeń wspólna to:
– W pełni wyposażona, ogólnodostępna kuchnia
– Przestrzeń wypoczynkowa i jadalna
– Pralnia i suszarnia
– Ogród

APARTAMENT: Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku z apartamentami na najem długoterminowy.
Mini apartament, o powierzchni 19m2, jest w pełni wyposażony i umeblowany.
Składa się z pokoju dziennego z dużym łóżkiem oraz mini kuchni (kuchenka 2 palnikowa, zlew, lodówka, szafki kuchenne) i nowoczesnej łazienki z prysznicem.

Lokal stanowi odrębną własność (z własną księgą wieczystą). Nabycie takiego lokalu to nabycie prawa własności z udziałem w użytkowaniu wieczystym gruntu.
Miesięczny czynsz administracyjny (części wspólne, koszty administracyjne, zaliczki na media, wywóz śmieci) wynosi 390 zł.

O INWESTYCJI: Jest to doskonała oferta dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców.
Szacowany zwrot kapitału dla inwestora z najmu, to ok. 6% rocznie zainwestowanych środków na nabycie lokalu.
Zakup od firmy (z 23% VAT, wliczone w cenę). Ze względu na charakter inwestycji istnieje możliwość odliczenia przez przedsiębiorców i osoby prywatne podatku VAT (od ceny zakupu).
Cena netto: 243 900 PLN

OKOLICA: Budynki zlokalizowane w Miasteczku Wilanów, w niewielkiej odległości od szkół międzynarodowych oraz publicznych i licznych przedszkoli. W pobliżu szpitala i centrum medycznego MEDICOVER. W okolicy liczne osiedla mieszkaniowe z pełną infrastrukturą miejską: sklepy, piekarnie, restauracje, cukiernie i liczne lokale usługowe. Wilanów to jedna z najpopularniejszych dzielnic rezydencyjnych w Warszawie.

W budynku oferujemy więcej lokali tej wielkości jak również większe lokale – 2 pokojowe.

Cena

299 000 PLN

powierzchnia
19 m²
piętro
1
pokoje
1
cena m²
15 737 PLN
parking
Nie

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością

skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.